KURUMSAL
Akçakoca Grup'ta en önemli değer İNSAN 'dır. Her aşamada ve her seviyede çalışan personelin düzenli eğitim ve aktivitelerle gelişmesinin sağlanması hedeflenmektedir.

Akçakoca Grup, şirketini ve birbirlerini düşünen takımların başarılı olacağına inanır. Başarıyı, distrübütörlüğünü yaptığı firmalar, kendi personeli, ve müşterileri ile iyi ilişkiler üzerine inşa etmiştir.

Birbirini sürekli dinleyerek, açıkça konuşarak ve bilgiyi cömertçe paylaşarak destekler, mükemmel takım çalışmasının sınırları olmadığına ve karşılıklı saygı prensibine dayandığına inanır.

Akçakoca Grup, problemin değil, çözümün parçası olmak için çalışır sahip olduğu pozitif yapabiliriz tavrı ile mükemmel sonuçlar elde edebileceğine inanır.

Her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler. Tüm ilişkilerinde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranır.

 


 

Bize Ulaşın
Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak için çerezler kullanabilir. Bu internet sitesini kullanarak çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
Adres:
Zafer Mahallesi Kaynak Caddesi
No:24 Gümüşler / DENİZLİ

Telefon:
0258 372 00 22

Faks:
0258 372 00 55

Acil Durum:
0530 256 34 81

E-Posta:
[email protected]
Sosyal Medya / Bizi Takip Edin

   
Akçakoca Grup | Tüm Hakları Saklıdır. (C) 2022   |   Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metni
Mega Tasarım