İŞ ORTAKLARI
TİREBOLU ÇAY Denizli Bayii


Amacımız üreticilerimizin yetiştirdiği 2,5 yaprak çay hasatını satın almak, aldığımız ürünleri modern, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, müşteri beklentilerine ve damak tadına uygun olarak işlemek, bunun için her iş ve işlemi sürekli olarak iyileştirmek ve mükemmele doğru götürmek, çayların satın alınıp işlenmesi ve depolanması için gerekli kapasiteyi geliştirmek, ürünleri yurtiçi ve yurtdışı piyasalara pazarlamak ve üreticilerimize mümkün olan en yüksek faydayı sağlamaktır.

Vizyonumuz, sürekli değişim ve gelişime açık ve müşteri odaklı yapılanmamızla, dünyanın en kaliteli çayını üretmek öncelikle çay sektörü başta olmak üzere, gıda sektörünün satış ve pazarlamada öncü firmalarından biri olmak; üreticilerimizin bize verdiği destekle müşterilerimize en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunmaktır.

https://www.tirebolucay.com

Bize Ulaşın
Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak için çerezler kullanabilir. Bu internet sitesini kullanarak çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
Adres:
Zafer Mahallesi Kaynak Caddesi
No:24 Gümüşler / DENİZLİ

Telefon:
0258 372 00 22

Faks:
0258 372 00 55

Acil Durum:
0530 256 34 81

E-Posta:
[email protected]
Sosyal Medya / Bizi Takip Edin

   
Akçakoca Grup | Tüm Hakları Saklıdır. (C) 2022   |   Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metni
Mega Tasarım