İŞ ORTAKLARI
HAYAT SU Denizli Bayii


İyi bak, göreceksin! Hayatın güzelliği içinde. Bazen ferah bir yürüyüşte, bazen sürpriz bir karşılaşmada, bazen de içindeki küçük mucizelerde.Hayatın güzelliği içinde, Torosların kalbinde, doğanın minerallerinde. Denizli Hayat Bu Sayii Akçakoca Grup, Denizli Hayat Su tedariğinde, Denizli Toptan Su , Denizli Bardak Su ihtiyacınızda, Denizli Pet Şişe Su tedariğinde sizinle.

36 yıldır Su Hayat’tır diyerek sektörün ilklerine imza attık. Şimdi de Türkiye’nin ilk ve tek “çevre dostu şişesini” ürettik. %100 geri dönüştürülebilir materyallerden ve %50’si geri dönüştürülmüş plastikten oluşan çevre dostu şişe ile “Hayat Geri Dönüşümde” diyoruz! Gelecek nesillere bir söz verdik! Herkes için daha temiz bir doğa ve sürdürülebilir bir yaşam istiyoruz. 2025’e kadar enerji tüketimimizden tasarruf ederek karbon ayak izimizi ve su ayak izimizi azaltacağız.

https://www.hayatsu.com.tr

Bize Ulaşın
Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak için çerezler kullanabilir. Bu internet sitesini kullanarak çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
Adres:
Zafer Mahallesi Kaynak Caddesi
No:24 Gümüşler / DENİZLİ

Telefon:
0258 372 00 22

Faks:
0258 372 00 55

Acil Durum:
0530 256 34 81

E-Posta:
[email protected]
Sosyal Medya / Bizi Takip Edin

   
Akçakoca Grup | Tüm Hakları Saklıdır. (C) 2022   |   Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metni
Mega Tasarım